Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI

 

Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)

 

Darbadienās Svētā Mise 8:15

 

Sestdienās Sv. Mise nenotiek (notiek pēc iepriekšējas vienošanās) 

 

Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise&nbsp18:30

No pagājušā gada novembra līdz šā gada decembrim ir iznākuši 12 žurnāli “CILVĒKI KALNĀ”. Katrā žurnālā lasāma apcere par kādu svētuma aspektu. Par vairākiem no viņiem žurnālā lasāmi garāki, izsmeļoši raksti. Tagad visi 12 žurnāli ir pieejami iesaiņoti skaistā mapītē. Mēs būsim ļoti priecīgi, ja Jūs uzskatīsiet, ka šie žurnālu komplekti var noderēt Jums pašam savā bibliotēkā vai arī dāvināšanai cilvēkiem, kurus vēlaties iepriecināt ar skaistu un saturīgu dāvanu


Atstāsim pieķeršanos mierinājumiem un iepriecinājumiem, ko Jēzus mums var dot, lai pieķertos pašam Jēzum!

Sv. Terēze no Bērna Jēzus