Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI

 

Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)

 

Darbadienās Svētā Mise 8:15

 

Sestdienās Sv. Mise nenotiek (notiek pēc iepriekšējas vienošanās) 

 

Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise&nbsp18:30

ATVĒRTĪBA, VĒLĒŠANĀS PALĪDZĒT, SAPRATNE, NEZINĀŠANA UN IEPAZĪŠANĀS, PRIEKS, INTERESANTI NOTIKUMI, RADOŠUMS, LIETDERĪGI IEGULDĪTS LAIKS, DRAUDZĪBA, DROSME

caricaAr šādiem vārdiem mūsu draudzes brīvprātīgie raksturo savu dalību Caritas grupā. Aicinām pievienoties arī Jūs! Par sadarbības veidu ar katru brīvprātīgo varam vienoties. Nākamā tikšanās notiek jau šodien, pēc Sv. Mises. Tiekamies priekštelpā pie ziņojumu dēļa.

Mūsu draudzē Caritas grupa darbojas no 2010.gada. Tās mērķis ir veicināt mūsu tuvāko iekļaušanos sabiedrībā. Ja jums ir zināms kāds cilvēks, kam nepieciešama palīdzība, aicinām mums to darīt zināmu, lai varam atrast veidu, kā viņiem sniegt atbalstu. Tāpat aicinām lūgties draudzes Caritas nodomā.

Draudzes Caritas grupas vārdā no sirds pateicamies katram, kas piedalījies līdzšinējo žēlsirdības darbu īstenošanā. Bez jūsu atbalsta mūsu darbība nevarētu tik veiksmīgi noritēt.

Terēzes draudzes Caritas grupa kopā ar Rīgas Katoļu ģimnāziju šī gada 25. maijā, svētdienā ~ plkst. 12.30 plāno rīkot pasākumu vecākās paaudzes cilvēkiem, draudzes locekļiem, ģimnāzijas skolēniem un viņu vecākiem ar koncertu, agapi, radošajām darbnīcām un sporta spēlēm. Pasākuma sagatavošanā aicinām piedalīties visus, lai laicīgi būtu iespējams īstenot šādas lietas:

–         ierasties pašiem un aicināt līdzi vecmāmiņas, vectētiņus un draugus;

–         dalīties ar saviem talantiem, piesakoties uzstāties koncertā, kurā piedalīsies arī skolēni no Rīgas Katoļu ģimnāzijas;

–         palīdzēt ar transportu cilvēku nogādāšanai baznīcā un/vai uz pasākumu;

–         palīdzēt sarīkot tirdziņu, kurā paredzēts „tirgoties” bez naudas, apmainoties ar dažādām līdzi atnestām lietām, kuras jūs vēlētos kādam ziedot;

–         izveidot radošās darbnīcas. Aicinām informēt savus tuvos vai citus vecākus cilvēkus, lai varētu laicīgi izdomāt, kādas varētu būt šīs darbnīcas, un lai nodrošinātu tām nepieciešamos materiālus un norises vietu.

Tālrunis informācijai: 29 58 11 34 (Juta) vai e-pasts: terezescaritas@gmail.com.

                Lai mums izdodas kopā strādāt, draudzēties, priecāties un rūpēties, lai katrs bērns un pieaugušais justos iepriecināts un pieņemts mūsu vidū!

Juta, Terēzes draudzes Caritas grupas koordinatore

Draudzes lapiņa  (23.03.2014)


Mūsu Tēvs, kas redz noslēpumā, vairāk skatās uz mūsu nodomu nekā uz padarītā lielumu.

Sv. Terēze no Bērna Jēzus