Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI

 

Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)

 

Darbadienās Svētā Mise 8:15

 

Sestdienās Sv. Mise nenotiek (notiek pēc iepriekšējas vienošanās) 

 

Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise&nbsp18:30

„Kļūstot par zemes sāli”

cover26sept

Tezē ir starptautiskas ekumēniskās kopienas mājvieta Francijā, ko 1940.gadā dibinājis brālis Rožē. Kopienā šobrīd ir aptuveni simts brāļu no divdesmit piecām dažādām nācijām, kas nāk gan no katoļu, gan protestantu vides.

Tezē kopienas brāļi ik gadu organizē dažāda mēroga jauniešu tikšanās visā pasaulē, kas gadu gaitā kļuvušas par uzticības svētceļojumu uz zemes. Dodoties no pilsētas uz pilsētu, Tezē kopienas brāļi kopā ar jauniešiem ik reizi atgādina pasaulei par evaņģēlija prieku un cerību.

2014.gada gada rudenī nedēļas nogalē no 26. līdz 28.septembrim Tezē Baltijas reģionālā tikšanās notiks Rīgā. Baltijas reģionālo tikšanos Rīgā iniciējusi Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca un Romas katoļu baznīca Latvijā un par tās vadmotīvu izvēlēti Svēto Rakstu vārdi „Kļūstot par zemes sāli”.

Septembrī Rīgā uz trīs dienām plānots uzņemt apmēram 1500 jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas valstīm, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas un Polijas. Kopīgi ar Tezē kopienas brāļiem jaunieši būs aicināti piedalīties lūgšanās, semināros un darbnīcās, kā arī piedzīvot Rīgas ģimeņu un draudžu viesmīlību.

MUMS TU ESI VAJADZĪGS

Viesu uzņemšana vienmēr ir bijusi būtiska Tezē dzīves sastāvdaļa, tādēļ iecerēts, ka visi Rīgā ieradušies jaunieši tiks izmitināti ģimenēs. Ikviens draudzes loceklis ir aicināts savās mājās uzņemt kādu Tezē tikšanās dalībnieku.

VIESMĪLĪBA ir atslēgvārds. Tezē kopienu raksturo vienkāršība un viesmīlība, un viesus viesmīlīgi var uzņemt arī visvienkāršākajos apstākļos. Tikšanās dalībnieki rēķinās ar gulēšanu uz grīdas un viņiem līdzi būs guļammaisi un matracīši.

Aicinām draudzes ģimenes nenobīties un būt atvērtiem uz trīs dienām septembrī uzņemt jauniešus savās mājās.

Pie ziņojumu dēļa uz galdiņa ir novietotas viesģimeņu anketas. Tos, kurus ir ieinteresējusi iespēja uzņemt savās mājās Tezē dalībniekus, lūdzam interesēties pie koordinatoriem vai uzreiz aizpildīt pieteikšanās anketu un nodot to Viktoram vai Alisei.

Kontaktinformācija – Tezē koordinatori mūsu draudzē: 26112446 (Viktors) vai 28251844 (Alise).

Draudzes lapiņa  13.04.2014


Sekosim Jēzum vienīgi mīlestības dēļ un nevis Viņa dāvanu dēļ!

Sv. Terēze no Bērna Jēzus