Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI

 

Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)

 

Darbadienās Svētā Mise 8:15

 

Sestdienās Sv. Mise nenotiek (notiek pēc iepriekšējas vienošanās) 

 

Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise&nbsp18:30

Neliels ieskats svētceļojuma „Stirniene – Aglona” norisē

373

Šodien ir otrdiena, 12.augusts. Šī ir tiešā reportāža no svētceļojuma „Stirniene – Aglona”, kurā ir devušies Rīgas katoļu ģimnāzijas un Sv. Terēzes no Bērna Jēzus draudzes svētceļnieki. Mūsu svētceļnieku grupa šodien dodas uz Spoģiem. Svēto Misi svinam Arendolē, kur mūs bagātīgi klātiem galdiem uzņem vietējā draudze. Svētceļojuma devīze ir „Palīdzi man ticēt”. Svētceļojuma garīgo vadību veic priesteris Pēteris. Svētceļnieki ik dienas pārdomā kādu Svēto Rakstu fragmentu, daudz lūdzas un slavē Dievu. Vakaros draudzes slavēšanas grupa rīko slavēšanas stundu.

„Svētceļojums ir gan svētki, gan gandarīšana, gan prieks, gluži kā visa mūsu dzīve,” saka kāds svētceļnieks.

Svētceļniece Patrīcija saka: „Man patīk, ka viss šeit labi izdodas.” Svētceļniece Aija piebilst, ka Dievs mums ir sagatavojis pavisam ko citu, nekā mēs gaidām un ka mēs paši varam kļūt par šķērsli Dieva darbībai mūsu dzīvēs.

Svētceļnieks Jēkabs savukārt piebilst: „Visiem ir jāiet svētceļojumā, Dievs ir ļoti, ļoti labs”

Mēs lūdzamies arī par visiem tiem, kuriem nebija iespējas svētceļot.

Apkopoja un sagatavoja pr. Māris

Draudzes lapiņa Nr. 373 (17.08.2014)


Mīlestību var atmaksāt vienīgi ar Mīlestību.

Sv. Terēze no Bērna Jēzus