Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI

 

Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)

 

Darbadienās Svētā Mise 8:15

 

Sestdienās Sv. Mise nenotiek (notiek pēc iepriekšējas vienošanās) 

 

Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise&nbsp18:30

Alfa kurss sāksies 8.oktobrī

cover-377Atkal ir atsācies jaunais mācību gads un mūsu draudze gatavojas organizēt kārtējo, nu jau desmito Alfa kursu. Tas tiks atklāts trešdien, šā gada 8.oktobrī, ar koncertu un ievadlekciju „Vai dzīvē ir vēl kas vairāk?” Kursa laikā vienkāršā, bet koncentrētā viedā  iepazīsimies ar kristietības pamatiem.

Katrā tikšanās reizē baudīsim kopīgu maltīti, būs lekcija par kādu no šādiem kristietības tematiem – Kāpēc Jēzus mira? Kā es varu būt pārliecināts par savu ticību? Kāpēc un kā man lūgt? Kāpēc un kā man lasīt Bībeli? Kā Dievs mūs vada?  Kā es varu pretoties ļaunumam? Kāpēc un kā mums stāstīt citiem? Vai Dievs dziedina šodien? Kam man Baznīca?

Kurss ilgs 12 nedēļas, līdz pat Ziemassvētkiem. Kursa laikā dalībnieki satiksies vienu reizi nedēļā – trešdienās plkst.19:00. Būs diskusijas mazajās grupās par dzirdēto. Īpaši gribas atzīmēt Svētā Gara nedēļas nogali, kas notiks no 21.novembra līdz 23.novembrim, uz kuru laipni aicināti arī visi draudzes locekļi.

Uz Alfa kursu ir aicināti visi jūsu draugi, radi un paziņas, kuri vēlas uzzināt kaut ko vairāk par kristīgo ticību, kas meklē patiesību, kuri  vēlas iedziļināties un pārrunāt vissvarīgākos dzīves jautājumus, pieaugt ticībā, meklē savu aicinājumu.. Alfa kurss domāts arī īpaši tiem, kuri netic Dieva klātbūtnei savā dzīvē, kā arī jauniem kristiešiem un tiem, kuri šaubās par savu piederību Kristīgajai Baznīcai.

Uz tikšanos Alfa kursā!

Alfa kursa komandas vārdā – administrators Ģirts, tel. 29614492

Draudzes lapiņa Nr. 377 (14.09.2014)


Jēzus netirgojas ar mums, jo zina, ka mēs Viņu saprotam un izturas pret mums kā pret draugiem.

Sv. Terēze no Bērna Jēzus