Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI

 

Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)

 

Darbadienās Svētā Mise 8:15

 

Sestdienās Sv. Mise nenotiek (notiek pēc iepriekšējas vienošanās) 

 

Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise&nbsp18:30

Taize Riga 2014

Jau nākošajā nedēļas nogalē no 26. līdz 28.septembrim Rīgā notiks Tezē Baltijas reģiona tikšanās.

Tezē kopienas brāļi ik gadu organizē dažāda mēroga jauniešu tikšanās, kas gadu gaitā kļuvušas par uzticības svētceļojumu uz zemes. Tikšanās laikā brāļi kopā ar jauniešiem ik reizi atgādina pasaulei par evaņģēlija prieku un cerību.

taizee

Dalībai pasākumā Rīgā ir pieteikušies aptuveni 1000 dalībnieki no 16 valstīm, arī mūsu draudzē šajās dienās uzņemsim 50 jauniešus. Vēlamies pateikties visām 18 mūsu draudzes viesģimenēm, kuras ir atvērušas savas sirdis un izmitinās šos jauniešus savās mājās.

Piektdien, 26.septembrī, visas dienas garumā notiks dalībnieku ierašanās un reģistrēšanās, lai jau vakarā plkst.19 tiktos uz kopīgu lūgšanu Sv.Pētera baznīcā. Pēc lūgšanām jaunieši dosies uz savām viesģimenēm.
Sestdien plkst 8:30 mūsu draudzē notiks Tezē lūgšana, kurā vienoties lūgšanā kopā ar 50 jauniešiem no dažādām Eiropas valstīm ir aicināts ikviens.
Sestdien pa dienu jaunieši piedalīsies lūgšanās, semināros un tematiskajās darbnīcās, bet vakarā plkst.19 kopā ar kopienas brāļiem Sv.Pētera baznīcā pulcēsies uz Tezē lūgšanu.
Svētdien, 28.septembrī, Tezē dalībnieki piedalīsies mūsu draudzes Sv.Misē.
Tezē Baltijas reģiona tikšanās laikā kopīgajās lūgšanās Sv.Pētera baznīcā un mūsu draudzē sestdienas rītā plkst. 8:30 aicināts piedalīties ikviens draudzes loceklis.
Tezē koordinatori Viktors (tel.26112446) un Alise (tel.28251844)

Aicinām pieteikties un piedalīties arī tos draudzes cilvēkus, kas vēl nezināja par šo pasākumu!
Visi ir laipni lūgti piektdienas un sestdienas vakarā piedzīvot brīnišķīgo Dieva klātbūtni un lūgšanu atmosfēru Tezē jauniešu pasākumos un galvenais skaistajās dziesmās, daudzas no kurām skanēs arī latviski!
Pateicos draudzes locekļiem par atsaucību un atvērtību viesmīlībai un uzdrīkstēšanos uzņemt savās mājās kristiešus no citām valstīm. Lai visiem Dieva svētība un atbalsts!

Prāvests Māris Ozoliņš

Draudzes lapiņa Nr. 378 (21.09.2014)


Es vēlos atbilst žēlastībām, ko Jēzus vēlas man dot.

Sv. Terēze no Bērna Jēzus