Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI

 

Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)

 

Darbadienās Svētā Mise 8:15

 

Sestdienās Sv. Mise nenotiek (notiek pēc iepriekšējas vienošanās) 

 

Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise&nbsp18:30

Alfa kursa nedēļas nogale

409Nākamnedēļ no 24. līdz 26.aprīlim Bruknas muižā (www.bruknaskopiena.lv) notiks mūsu draudzes Alfa kursa nedēļas nogale, kurā iepazīsimies ar Svētās Trīsvienības trešo Personu – Svēto Garu un tā darbību.

 Īpaši aicināti draudzes locekļi atjaunoties Svētajā Garā, kuri nav piedalījušies šādā nedēļas nogalē Alfa kursa ietvaros. Dalības maksa ir EUR 40 par pilnu nedēļas nogali; ēdināšanas un gultas vietu izmaksas iekļautas cenā. Pasākuma programma:

Piektdiena, 24.aprīlis

18:30 Izbraukšana no Rīgas

20:00 Vakariņas, pēc tam meditatīvs pielūgsmes vakars

Sestdiena, 25.aprīlis                                                              

8:30   Brokastis

9:30   Lekcijas:  Kas ir Svētais Gars?  un   Ko Svētais Gars dara?

11:30 Diskusijas

12:15 Svētā Mise

13:00  Pusdienas

15:00  Lekcija: Kā es varu tapt piepildīts ar Svēto Garu?

16:30  Slavēšana un aizlūgšanas.

19:30  Vakariņas, pēc tam sadraudzības vakars

Svētdiena, 26.aprīlis

 8:00   Svētdienas Svētā Mise

 9:00   Brokastis

10:00  Diskusijas

11:00  Lekcija: Kā man vislabāk izmantot turpmāko dzīvi!?

Nedēļas nogale ir labs veids, kā ieplānot sev brīvdienas, kurās Dievs var mums tuvoties, kad atliekam savus ikdienas pienākumus, darba un mājas rūpes. Man tās ir bijušas kā mazas oāzes brīvdienu garumā, kad varu baudīt programmu, vakaros neskatīties pulkstenī un nedomāt pa to, kas jāpaspēj rīt.
Vienkārši būt šeit un tagad Dieva priekšā ārpus ierastās vides, kas mūsdienās ir samērā reta iespēja.
Un ja vēl Dievs dod skaistu vidi un jauku laiku……..

Ieva

Alfas nedēļas nogale bija Alfas kursu kulminācija. Brīnišķīga mūzika, saturīgas lekcijas, fantastiski cilvēki, sadraudzība! Un pavisam reāls Svētā Gara pieskāriens. Svētā gara pieskāriens tik reāls, pat fiziski sajūtams, bet grūti aprakstāms. Miesa un dvēsele tika pildīta ar pārpasaulīgu mieru, mīlestību, spēku, ko nevar sniegt laicīgas lietas.

Zane un Normunds

Draudzes lapiņa Nr. 409 (19.04.2015)


Sekosim Jēzum vienīgi mīlestības dēļ un nevis Viņa dāvanu dēļ!

Sv. Terēze no Bērna Jēzus