Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI

 

Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)

 

Darbadienās Svētā Mise 8:15

 

Sestdienās Sv. Mise nenotiek (notiek pēc iepriekšējas vienošanās) 

 

Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise&nbsp18:30

Vasarsvētki „Zilajā Krustā” Kabilē

Zilais_krusts-cover413Tuvojas Vasarsvētki, un mūsu draudzē nu jau trešo reizi dosies ciemos pie mūsu draugiem Zilajā Krustā, lai kopīgi slavētu Dievu, ieaicinātu Svēto Garu un svinētu Vasarsvētkus..

“Zilais Krusts” (ZK) ir starpkonfesionāla reliģiska organizācija, kas sniedz sociālo, garīgo un materiālo palīdzību cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Tie ir cilvēki, no kuriem liela daļa sabiedrības ir novērsusies un nevēlas palīdzēt.

Pēdējā laikā pēc palīdzības pie ZK vēršas arvien vairāk vīriešu, kuri ir zaudējuši darbu, nokļuvuši parādos un maksātnespējas dēļ ir tikuši izlikti no saviem mājokļiem. Palīdzība, kuru sniedz ZK ir gan sociāla – nodrošinot krīzes situācijā nonākušos ar pajumti, pārtiku un apģērbu, palīdzot atrast darbu vai apgūt vienkāršo amatu pamatiemaņas; gan arī garīga – pārrunas, atveseļošanas programmas, dievkalpojumi un Bībeles studijas.

Kabiles rehabilitācijas centrā ir uzsāktas lopkopības un lauksaimniecības aktivitātes, iesaistot darbā krīzes situācijā nonākušus cilvēkus.

ZK materiālā un finansiālā veidā ar dāvinājumiem un ziedojumiem atbalsta vairākas privātas un valsts iestādes.

Kabiles saimnieks Agris sirsnīgi ielūdz mūsu draudzi apciemot Zilo Krustu, paredzētas aktivitātes bērniem, kopīga maltīte, lielās saimniecības apskate, kurā mājo dažādi interesanti mājdzīvnieki.

Uz tikšanos 23.maijā Kabilē – Agris

Draudzes lapiņa (17.05.2015)


Tu nezini, cik liela ir Jēzus mīlestība pret tevi – mīlestība, kas prasa no tevis VISU, jo vēlas, lai tavs svētums būtu bezgalīgs.

Sv. Terēze no Bērna Jēzus