Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI


Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)


Darbadienās Svētā Mise 8:15 (pirms tam laudes 7:50)


Sestdienās Svētā Mise 9:00 (kopā ar laudēm)


Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise 18:30


Lidojums … “Mani sauc N un es būšu jūsu pilots lidojumam no X uz Y…”

cover-422-Lidojums

Šo frāzi pēdējā pusgada laikā esmu dzirdējis ducī gaisa kuģu. Katru dienu tā tiek dažādās valodās atkārtota ap 100 000 reižu avioreisos, kas mūsdienu debesbraucējus aizved visdažādākajos virzienos.
Kamēr X un Y parasti ir skaidri zināmi, vienīgais pārsteigums var nākt no N (reiz, lidojot ar Lauda Air, uzzināju, ka kabīnē varētu būt bijis slavenais F1 pilots Nikijs Lauda; citreiz AirBaltic pārsteidza, kad vīrišķīgās pilota balss vietā atskanēja… maiga jaunas sievietes balss).
Šajās dienās, kamēr es sāku atklāt X, bet jūs – pamazām iepazīt N, lielā intriga un galvenais jautājums mums visiem kopā tomēr paliek Y. Uz kurieni dodas šī lidmašīna, ko mēs saucam par Rīgas sv. Terēzes no Bērna Jēzus Romas katoļu draudzi? Vai mums visiem ir skaidri zināms lidojuma mērķis un pa kādu maršrutu tajā visefektīvāk nokļūt? Kāds ir Dieva nodoms šim nākošajam posmam mūsu dzīvē?
Pr. Ronalds Melkers

Draudzes lapiņa 19.07.2015


Visvairāk Jēzu sāpina mūsu paļāvības trūkums.

Sv. Terēze no Bērna Jēzus