Esiet sveicināti mūsu mājas lapā !

RĪGAS SVĒTĀS TERĒZES NO BĒRNA JĒZUS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

DIEVKALPOJUMI


Svētdienās Svētā Mise 11:00 (pirms tam – adorācija, iespēja saņemt gandarīšanas sakramentu)


Darbadienās Svētā Mise 8:15 (pirms tam laudes 7:50)


Sestdienās Svētā Mise 9:00 (kopā ar laudēm)


Lielajos svētkos, kas iekrīt darbadienās –
Svētā Mise 18:30


Alfa kurss

Alfa kurss

PIESAKIES AIZPILDOT PIETEIKUMU ELEKTRONISKI

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Alfa kurss ir kurss, kas vienkāršā viedā iepazīstina ar kristietības pamatiem. Uz Alfa kursu ir aicināti visi, kas vēlas uzzināt par kristīgo ticību, kas meklē un vēlas iedziļināties vai pieaugt savā ticībā un aicinājumā.

Kurss ilgst 10 nedēļas, kuru laikā kursa dalībnieki satiekas vienu reizi nedēļā – trešdienās, plkst.19:00 un vienā nedēļas nogalē, esot kopā ārpus Rīgas. Katrā tikšanās reizē tiek baudīta kopīga maltīte, notiek lekcija par attiecīgās reizes tematu un diskusijas mazajās grupās par dzirdēto. Kursi notiek Rīgas Sv. Terēzes Romas Katoļu draudzes telpās, Ojāra Vācieša ielā 6, Rīgā.

Vakara tikšanās ilgst apm. 2,5 stundas. Alfa kurss sastāv no lekciju sērijas, kas apskata šādas tēmas: „Kas ir Jēzus?”, „Kāpēc Jēzus nomira?”, „Kā iegūt ticību?”, „Kāpēc un kā man lūgt?”, „Kā un kāpēc lasīt Bībeli?”, „Kā Dievs mūs vada?”, „Kā pretoties ļaunumam?”, „Vai Dievs dziedina šodien?”, „Kam man Baznīca?” u.c. lekcijas.

Vēsturiski Alfa kurss tika izveidots vairāk nekā pirms 25 gadiem Lielbritānijā. Lielāko konfesiju Baznīcas un kristīgās organizācijas visā pasaulē ir atklājušas sev Alfu par vienkāršu un efektīvu veidu, kā pasniegt Jēzus mācību.

Nāciet paši, aiciniet līdzi savus draugus un ļaujiet Jēzum izmainīt Jūsu un Jūsu neticīgo līdzcilvēku dzīves. Kurss notiek bez dalības maksas, ar iespēju ziedot kursa izdevumu segšanai.

Kontaktinformācija: Alfa kursa administratore Linda Vāgnere, tālr. 28349373

Alfa kurss mūsu draudzē

Pirmais Alfa kurss Rīgas Sv. Terēzes no Bērna Jēzus draudzē notika 2010. gada janvārī, šogad šis  būs jau 16 pēc kārtas.Tieši Alfa kurss ir satuvinājis daudzus cilvēkus cilvēkus, dodot iespēju vienam otru iepazīt arī ārpus baznīcas, izveidojot ciešas un mīlestības pilnas draudzīgas saites starp brāļiem un māsām. Šī ir iespēja sagatavoties sakramentiem, pievienoties kādai mājas lūgšanu grupai, tuvāk iepazīt mūsu draudzes aktivitātes, un iesaistīties baznīcas kalpošanā.

Kā Alfa kursu novērtē dalībnieki:

  • Esmu ļoti laimīga, ka priesteris ieteica apmeklēt Alfas kursus, jo mana ģimene ir ļoti satuvinājusies.
  • Patika, ka varēja brīvā gaisotnē uzzināt, ko vairāk par teoloģiskām tēmām.
  • Ļoti vajadzīgi kursi, palīdzēja iepazīt pašai sevi un pēc kursiem esmu ar nopietnāku attieksmi pret ticību, esmu palikusi atvērtāka, saprotošāka, stabilāka un pārliecinoša par sevi.
  • Kursi veicina uz atvērtību, komunicēšanu, atbalstu un sadarbību, kopīgu mērķu labā, ļoti patika atmosfēra, pēc kursiem parādījās gaišs stariņš, cerība.
  • Ļoti pozitīva pieredze, tiku patīkami pārsteigta un ieraudzīju Dievu pilnīgi citām acīm.


Es vēlos atbilst žēlastībām, ko Jēzus vēlas man dot.

Sv. Terēze no Bērna Jēzus